1   Pengarah

Profesor Dr. Tengku Sifzizul Bin Tengku Muhammad

3103/3477 sifzizul@umt.edu.my

 

2 dr azna  Timbalan Pengarah

Prof. Madya Dr. Noraznawati Binti Ismail

 

3199

 

noraznawati@umt.edu.my

3 fara  

Setiausaha Pengarah/Timb. Pengarah

Faradilla Binti Mohd Ali

3104 faradilla@umt.edu.my
4 DR HABSAH Pensyarah (Ketua Program)

Prof. Madya Dr. Habsah Bt Mohamad

3346 habsah@umt.edu.my
5  DR YONG Pensyarah (Ketua Program)

Prof. Madya Dr. Yeong Yik Sung

5019 yeong@umt.edu.my
6 DR CHA Pensyarah

Prof. Madya Dr. Cha Thye San

3394 cha_ts@umt.edu.my
7 dr azmudin Pensyarah

Prof. Madya Dr. Azmuddin B. Abdullah

3785 azmuddin@umt.edu.my
8 Pensyarah

Prof. Fadzilah @ Adibah Binti Abdul Majid

3234 f.adibah@umt.edu.my
9 Pensyarah

Assoc. Prof. Dr. Mohd Zul Helmi B. Rozaini

 

5072 zulhelmi@umt.edu.my
10 DR YOSIE Pensyarah (Kontrak)

Dr. Yosie Andriani Hs

3951 yosie.hs@umt.edu.my
11 DR IBRAHIM Pensyarah (Kontrak)

Dr. Ibrahim Suleiman Eldeen

 

3952 eldeen24@umt.edu.my
12
13   Penolong Pendaftar Kanan

Zulkarni Bin Ismail

3453 zulkarni@umt.edu.my
 14   Pasca Doktoral

Dr. Gul E Saba Chaudhry

 3810  gul.saba@umt.edu.my
15 tikah Pegawai Sains Kanan

Nor Atikah Binti Mohamed Zin

3603 atikah@umt.edu.my
16 thiru Pegawai Sains Kanan

Thirukanthan A/L Chandra Segaran

3675 thiru@umt.edu.my
17 julius Pegawai Sains Kanan

Julius Yong Fu Siong

3679 yongjulius@umt.edu.my
18 desy Pegawai Sains

Desy Fitrya Binti Syamsumir

3779 desy@umt.edu.my
19 murni Pegawai Sains

Murni Nur Islamiah Binti Kassim

3690 murni.islamiah@umt.edu.my
20 asniza Pegawai Sains

Nur Asniza Binti Aziz

3963 asniza.aziz@umt.edu.my
21 Pegawai Penyelidik

Kamariah Binti Bakar

3115 kamariah@umt.edu.my
22 norhana Penolong Pegawai Tadbir

Norhana Binti Ruyob @ Ayub

3605 norhana@umt.edu.my
23 aisha Penolong Pegawai Sains

Siti Aisha Binti Mohd Radzi

3680 aisha.radzi@umt.edu.my
24 ridzuan Penolong Pegawai Sains

Mohd Ridzuan Bin Yusof

3849 mridzuan@umt.edu.my
25   Penolong Pegawai Sains

Khairul Syamir Bin Mohd Sabri

3661 khairul.syamir.umt.edu.my
26 abby Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)

Nazatul Fashimah Binti Yahidi

3661 nazatul@umt.edu.my
27 k ina Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)

Nor Azlina Bt Mohamad

3661 inaz@umt.edu.my
28 Pembantu Makmal

Anderi B. Muhammad

3603/3661 anderi@umt.edu.my
29 mira Pembantu Penyelidik

Siti Amirah Binti Zakari

3661 s.amirah@umt.edu.my
30   Pembantu Operasi

Tengku Abdul Halim Bin Tengku Long

3661 tengku.halim@umt.edu.my
31  Pejabat Am 3661
32  Faks Institut Bioteknologi Marin 09-6683105
33  Website Imb www.imb.umt.edu.my
34  Email Imb warga_imb@group.umt.edu.my